gépkezelő-karbantartó csorna

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
csorna, győr-moson-sopron
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
26566 / 27264
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata számára keresünk 3 műszakos munkarendbe tapasztalattal rendelkező gépkezelő-karbantartó, gépbeállító munkatársat Csornára.

Feladataid lesznek:

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése
  • Mechanikus hibák felderítése és elhárítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja
  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Lakatos vagy más szakirányú végzettség
  • Karbantartási vagy gépkezelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság

Amit kínálunk / Offer

Gépkezelő-karbantartó kollégát keresünk csornai partnerünk saját állományába, 3 műszakos munkarendbe.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alap órabér
  • teljesítménytől függő mozgóbér
  • cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • bejárás támogatás
  • korszerű, fejlett gyártási közeg

Kapcsolattartó / Information

A "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz leggyorsabban pályázni, a regisztráció csak 3 percet vesz igénybe.

Hogyha pedig kérdésed lenne, fordulj hozzám bizalommal!

Smuk Angéla

angela.smuk@randstad.hu