folyamatfejlesztési gépészmérnök tatabánya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tatabánya, komárom-esztergom
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
27886 / 28832
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Dinamikusan fejlődő cég saját állományába keresünk csapatuk bővítése céljából FOLYAMATFEJLESZTÉSI GÉPÉSZMÉRNÖK munkatársat.

Partnerünk az egyik legrégebbi és legnagyobb autóipari beszállító vállalatának számít, elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkoznak.

Hosszútávú álláslehetőséget keres egy tőkeerős cégnél? Munkája során szeretne folyamatosan kihívásokkal szembe nézni? Szakmai fejlődésre vágyik?

Jelentkezzen!

A csapat új tagjaként a következő feladatok várnak:

  • folyamatparaméterek tesztelése és beállítása,
  • új termék bevezetésének támogatása a költséghatékonyság figyelembevételével,
  • folyamatszabványok (munkautasítás, ellenőrzési terv) létrehozása, kezelése,
  • törzsadatok kezelése SAP/MES rendszerekben,
  • új technológiák, folyamatok meghatározása, optimalizálása,
  • folyamatfejlesztés, hatékonyság növelése,
  • hibajavítás,
  • rendszerfejlesztés, optimalizálása a termeléshez,
  • gyártási módszer szabványosítása,
  • beruházás felülvizsgálata (Karbantartás osztállyal),
  • tesztelt anyagok rendelése és kezelése.

Elvárások / Requirements

Az állás betöltéséhez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök szakon),
  • legalább középszintű angol nyelvtudás,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat gyártó/folyamat/karbantartó mérnöki területen.

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk saját állományába keresünk FOLYAMATFEJLESZTÉSI GÉPÉSZMÉRNÖK munkatársat.

Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • étkezési hozzájárulás,
  • munkába járási támogatás,
  • fejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezz egy kattintással, vagy küldd önéletrajzodat az tatabanya@randstad.hu e-mail címre.