automatizálási mérnök | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
25985 / 25870
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Automatizálási mérnök kollégát keresünk partnerünk részére:

Automatizálási mérnökként fő feladatod lesz támogatást nyújtani a gyártási végrehajtó rendszerek, villamosenergia és automatizálás szakmai és műszaki operatív tevékenységeihez, mindezt a vállalati iránymutatásokkal összhangban végrehajtva. Munkavégzésed célja, hogy minden tevékenység az üzleti célokat szolgálja, illetve javítsa a termék minőségét és az termelés teljesítményét.

Főbb feladatok:

A gyári beruházási projektekben való aktív részvétel annak érdekében, hogy az elvárt minőség időben és meghatározott költségen belül teljesüljön

A felhasználói és műszaki előírások elkészítése

Fő felhasználói igények összehangolása

Megoldás fejlesztésének nyomonkövetése

Tesztelési és végrehajtási fázisban való közreműködés, illetve az üzemeltetői és karbantartói személyzet képzése

A piaci és vállalati biztonsági, egészségügyi, környezetvédelmi, termékbiztonsági és termékminőségi előírásoknak való megfelelőség biztosítása

A kulcsfontosságú dokumentációk naprakészen tartása és elérhetőségének biztosítása

Változás management működtetése, a megoldások módosításának megfelelő kezelése

A gyártási végrehajtó rendszerekre, villamosenergiára és automatizálásra vonatkozó jogszabályok ismerete és alkalmazása

Minőség, biztonság és hatékonyság javítására való törekvés

Technikai tudás és versenyelőny megőrzése és biztosítása

Elvárások / Requirements

Felsőfokú-, gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség szükséges

Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Erős műszaki ismeretek

3-5 év gyári környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Határozottság, jó szervező készség

Önálló, precíz munkavégzés

SAP, AUTOCAD és MS Office alkalmazások ismerete

Siemens és Allane Bradley PLC programozási ismeretek

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu