termelési munkatárs | győr

megjelenés dátuma
kapcsolat
éva report, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
győr, győr-moson-sopron
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
160311 / 24073
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretnél egy hosszú távú, biztos munkahelyet találni, ahol megbecsülnek, és előre léphetsz a ranglétrán? Szeretnél ingyen targoncás jogosítványt szerezni vagy régi típusúval rendelkezel és szeretnéd megújítani? Van már targoncás jogosítványod, de még nincs tapasztalatod? Nálunk szerezhetsz gyakorlatot!
Partnerünk számára keresünk saját állományba komissiózókat, akik szeretnének rövid időn belül vontatóvezetőként vagy targoncavezetőként dolgozni.

- Raktározási feladatok ellátása,
- Autóalkatrészek, termékek összekészítése modern eszközökkel,
- Kézi anyagmozgatás (max. 15 kg-ig),
- Targonca vezetői vizsga sikeres teljesülése után már vontatóvezetőként/targoncavezetőként dolgozhatsz tovább

Elvárások / Requirements

- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Állóképesség
- Rugalmasság
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Motiváltság a targoncavezetői jogosítvány megszerzéséhez
- Precizitás, csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

- Teljesítményprémium
- Cafetéria
- Műszakpótlék
- Bejárás támogatás vagy céges autóbuszjárat
- Ingyenes munkásszállás (hazajutás támogatása)
- Túlórázási lehetőség
- Szakmai támogatás, előrelépési lehetőség
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet
- Hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Petruch Fanni
+36 30 981 0013
fanni.petruch@randstad.hu