targoncás | üllõ

megjelenés dátuma
kapcsolat
anna erdődi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
üllõ, pest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
116531 / 21752
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
TARGONCÁS

- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktár rendben tartása
- Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
- Áruösszekészítés
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások / Requirements

- 2 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00-14:00 és 14.00-22.00)
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Egészségügyi alkalmasság
- Érvényes targoncás jogosítvány magasemelős (3324) és tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú munkalehetőség
- Br. 200.000 Ft alapbér + műszakpótlék
- cafeteria próbaidő után br. 35000 Ft / hó
Közlekedés:
-céges busszal (Csemő-Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa-Pilis-Monor-Vasad településeket érinti),
- volánbusszal, ennek a 86%-át térítik,
- gépkocsis bejárás 15 Ft/km-es támogatással

Kapcsolattartó / Applications

Anna Erdődi
+36 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu