raktáros, targoncás | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dóra száraz, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
130538 / 21368
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Targoncás, komissiózó munkatársat keresünk Káposztásmegyerre irodaszer logisztikai központba. Vezetőállásos targonca tapasztalattal.

2 műszakos munkarend. 1 hét délelőtt 6-tól 14-ig, 2 hét délután 14-től 22-ig. Hétfőtől péntekig.
Beérkezett termékek betárolása. Megrendelések kigyűjtése targoncával, PDA-val esetenként kézi mozgatással.
Csomagolás, egységrakomány képzés

Elvárások / Requirements

Szakmunkás végzettség és/vagy érettségi
Vezetőállásos targonca tapasztalat és jogositvány
Előnyt jelent egyéb targoncatípuson szerzett tapasztalat
2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

Versenyképe jövedelem: bruttó 260000 + műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu