raktári munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
154700 / 24035
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk raktárosi pozícióba kollégákat.
A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Feladataid lesznek:

- Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése
- Adatok rögzítése SAP-ban
- Alkatrészek kigyűjtése, betárolása
- Magasraktári targonca magabiztos kezelése

Elvárások / Requirements

Ezekre lesz szükséged, ha nálunk szeretnél dolgozni:

- Középfokú végzettség-
- Új típusú gépkezelő jogosítvány (3324, 3313, 3312)
- Hasonló raktári munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Számítógépes ismeret, felhasználói gyakorlat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!! Egy speciális képzési rendszer segítségével megtalálhatod mi az ami neked testhezálló a Knorrnál.

Amennyiben érdekel a logisztika, raktározás, itt megismerkedhetsz a targonca vezetéssel, segítséget kapsz a jogosítvány megszerzéséhez.

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk Neked:

- Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
- Teljesítményprémium, jelenléti prémium
- Munkába járási támogatás

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska