operátor | gyöngyöshalász

megjelenés dátuma
kapcsolat
anna erdődi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
gyöngyöshalász, heves
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
122429 / 21446
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Európa csúcstechnológiás abroncsgyára operátorokat keres azonnali belépéssel.
A legmodernebb technológiával már robotok építik az abroncsot, így tiszta, klimatizált, világos munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Feladatok:
- Robotokat, gépeket és eszközöket beállítani, működtetni
- Átvenni és mozgatni a nyersanyagokat
- A karbantartási folyamatokban részt venni

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
- Rendelkezel szakközépiskolai, de legalább szak- vagy általános iskolai végzettséggel
- Vállalod folyamatos műszakban a munkavégzést
- Jó fizikummal rendelkezel
- Előny, de nem feltétel, az abroncsgyártói vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Bérezés:
- Általános iskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 180.000 - 220.000 Ft közötti
bér + műszakpótlék
- Szakközépiskolai végzettséggel szakmai tapasztalattól függően bruttó 200.000 - 250.000 Ft közötti
Egyéb juttatások:
- Teljesítmény bónusz
- Cafeteria évente bruttó 180 000 Ft. (SZÉP kártya, különböző utalványok stb.)
- Műszaktól függetlenül, juttatáson felül, naponta egy ingyenes meleg étel
- Céges buszjárat, vagy munkába járási támogatás
- Lakhatási támogatás, vagy kollégiumi elhelyezés

Kapcsolattartó / Applications

Erdődi Anna
+3630 628 9964 vagy
anna.erdodi@randstad.hu