gépkezelő | vecsés

megjelenés dátuma
kapcsolat
tímea sebesy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
vecsés, pest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
145379 / 22000
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Szeretnél egy pörgős munkát? Jó műszaki érzékkel rendelkezel és szereted a tisztaságot? Pontos és precíz vagy?
Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelőket két műszakban.

- a gépek szét-, összeszerelése
- gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése
- gyártásközi mérések elvégzése
- termékek jelölése

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

Elvárások / Requirements

- pontos munkavégzés
- pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség
- családias csapat
- modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Kapcsolattartó: Sebesy Tímea
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését hívja a következő számot +36 (30) 98 100 14
vagy küldje önéletrajzát a timea.sebesy@randstad.hu email címre