gépkezelő | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
-, pest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
119897 / 22000
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Élelmiszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk gépkezelői pozícióba kollégákat bővülés miatt.

Ha szeretnél bepillantani egy élelmiszeripari folyamatba, akkor bátran keress minket! Mód van rá, hogy megtekintsed a munkavégzés helyét.

A munka pörgős, nem szükséges egy helyben állni. A gépek felügyelete kihívást jelent, van hova fejlődni.

- a gépek szét-, összeszerelése
- gépek beállítása és teljes körű üzemeltetése
- gyártásközi mérések elvégzése
- termékek jelölése

Elvárások / Requirements

- pontos munkavégzés
- pro-aktivitás, nyitottság az újdonságok megismerésére
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- az élelmiszergyártásból adódó higiéniai szabályok betartása
- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- fejlődési lehetőség
- családias csapat
- modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Kapcsolattartó:Piroska Déri
Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését hívja a következő számot +36 (30) 340 89 02
vagy küldje önéletrajzát a piroska.deri@randstad.hu email címre