forgácsolási gépkezelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
154725 / 24037
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünkhöz,a Knorr-Bremse Magyarországhoz keresünk forgácsolási gépkezelő pozícióba kollégákat.

A Knorr-Bremse globális háttérrel rendelkező cég, magyaroszági telephelyén a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek gyártásával foglalkozik.

Feladataid lesznek:

-Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása.

-Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján.

-Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján.

-Alkatrészek sorjázási, mosási feladatainak ellátása.

-Autonóm karbantartási feladatok elvégzése.

-Munkahelyi 5S fenntartása.

-Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére.

Elvárások / Requirements

Ezekre lesz szükséged, ha nálunk szeretnél dolgozni:

- Forgácsolási gépkezelői tapasztalat (legalább 1 év): marás és műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró

- Műszaki rajzolvasási készség

-3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

-Emelőgép-kezelő OKJ szakképesítés (kivéve targonca)
-MS Windows, MS Office felhasználói ismerete
- Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk Neked:

- Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
- Teljesítményprémium, jelenléti prémium
- Munkába járási támogatás

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska