cnc szikraforgácsoló gépbeállító | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
viktória takács, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
115155 / 21489
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Budapesti telephelyű, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC szikraforgácsoló gépbeállító munkatársat a XV.kerületbe.

CNC tömb - és huzalos szikraforgácsoló gépek kezelése, programozása
Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken
Műszaki rajzok értelmezése
Szerszámok cseréje
Átállások, beállítások végrehajtása befogókészülékek cseréje
Alkatrészek kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal történő mérése
Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások / Requirements

CNC gépkezelői / programozói végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Előnyt jelent:
Heidenhein, AEG, Fanuc, Mithubishi, Elotherm vezérlések ismerete
Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)

Amit kínálunk / Offer

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Kiemelkedő, teljesítményt elismerő juttatásai csomag (Cafeteria, Biztosítás, Bónusz)
Munkavállalói kedvezmények
Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Viktória Takács
​+36 30 883 2392
​viktoria.takacs@randstad.hu