cnc mechanikus karbantartó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
viktória takács, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
115204 / 20659
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Budapesti telephelyű multinacionális partnerünk megbízásából keresünk CNC mechanikus karbantartót a 15.kerületbe.

- CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes megmunkáló központok, CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
- Javítási, felújítási feladatok elvégzése
- Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
- Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
- A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű használata
- Karbantartási tevékenységek dokumentálása
- Elektrotechnikai karbantartók támogatása

Elvárások / Requirements

- Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
- 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
- Több műszakos műszakrend vállalása
Előny:
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Emelőgép kezelői végzettség (darukezelő)
- SAP karbantartási modul ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet:
viktoria.takacs@randstad.hu címen, vagy érdeklődni a 0630/883 23 92 telefonszámon.

Kapcsolattartó / Applications

Viktória Takács
viktoria.takacs@randstad.hu
0630/883 23 92