bőrvarró operátor (varrónő) | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
127380 / 19662
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

• Személygépkocsik kormányának bőrözött felületi varrása ipari varrógépen. (bőrvarrás)
• A legnagyobb autógyártó vállalatok számára (pl. BMW, Honda, Toyota),

Elvárások / Requirements

• szabó/varró iskolai végzettség, gyakorlat
• kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
• több műszakos munkarend vállalása,
• tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk / Offer

• Modern és innovatív technológia,
• Tiszta és rendezett munkakörnyezet,
• Fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása,
• Stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
• Versenyképes jövedelem, az első ledolgozott teljes hónap után CAFETERIA,
• Többféle BÓNUSZ szerzési lehetőség,
• Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat.
• Miskolciaknak kombinált bérlet, vidékieknek 100%-os utazási költségtámogatás.

Kapcsolattartó / Applications

Beáta Pártai
m +36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu