betanított összeszerelő operátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
131217 / 17225
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Budapest III. kerületi FÉMMEGMUNKÁLÁSSAL foglalkozó partnercégünkhöz keresünk BETANÍTOTT POZÍCIÓBA ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOROKAT

FELADATAID LESZNEK:

- Porszóró gépek működtetése
- Sorjázási feladatok elvégzése
- Alkatrész összeszerelési feladatok
- Előírt alkatrész ellenőrzések elvégzése
- Felületkezelés

Elvárások / Requirements

A POZÍCIÓHOZ SZÜKSÉGÜNK VAN:

- Befejezett legalább 8 általános iskolai végzettségre
- 3 műszakos 8 órás munkarend vállalására (hétfőtől péntekig)
- Jó kézügyességre, apróbb alkatrészek miatt
- Monotonitástűrésre, jellemzően egy munkaállomáson fogsz tevékenykedni

Amit kínálunk / Offer

TÖBB OKOT IS TUDUNK, HOGY VELÜNK DOLGOZZ!

- br:180.000-br 210.000 alapbér, amely szakmai tapasztalat függő
- 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Havi teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Féléves prémium a vállalat eredményeitől függően
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek
- Béremelés évente
- Továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Kapcsolattartó / Applications

Déri Piroska
06 30 340 89 02
piroska.deri@randstad.hu