betanított cnc gépkezelő | tököl

megjelenés dátuma
kapcsolat
piroska déri, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tököl, budapest
álláskategória
fizikai munka
referenciaszám
117141 / 21797
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Fémmegmunkálással, alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégákat betanított segédmunkás pozícióba mielőbbi munkakezdéssel.

- Eszterga gép kezelése, mérési feladatok ellátása
- Üzemi szinten az anyagáramlás lebonyolítása
- Félkész-, rúdanyag előkészítése a megmunkáláshoz
- Dokumentáció vezetése a készletről (SAP rendszerben)

Elvárások / Requirements

- Befejezett 8 általános
- Nagy teherbírás, jó fizikum
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 2 műszakos munkarend vállalása (kezdés: 06:00 - 14:00 vagy 14.00- 22:00)
- a tolómérő ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes bérezés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Utazási támogatás
- Modern munkakörnyezet
- Tanulási lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Az önéletrajzokat a piroska.deri@randstad.hu e-mail címre küldjék vagy személyes információért hívják a 06 30 340 89 02 telefonszámot.