üzletvezető helyettes | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
panka zsidákovits, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
168120 / 24591
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Odavagy a divatért?
Szívesen kommunikálsz vásárlókkal?
Úgy érzed egy kisebb csapat irányítása is közel állna hozzád?
Minden álmod egy vezető divatmárka képviseletében dolgozni nap, mint nap?

Amennyiben a válaszod igen, Téged keresünk francia ruhamárka partnerünk csapatába, mint Üzletvezető helyettes!

-Az üzletvezető munkájának támogatása: az üzlet napi operatív működésének irányítása, a csapat motiválása, feladatok delegálása
-Az értékesítő csapat irányítása, aktív részvétel az értékesítésben
-A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
-A forgalom és a különböző mutatók folyamatos nyomon követése, statisztikák elemzése
-Az üzletkép kialakítása a cég értékeinek és előírásainak megfelelően
-Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-Minimum 2-3 év tapasztalat kiskereskedelmi üzlet vezetésében, vagy hasonló pozícióban
-Erős merchandising készség, divatismeret
-Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség és felelősségvállalás
-Értékesítés-orientált szemlélet
-Egyenes és meggyőző kommunikáció, mind az értékesítő-csapat, mind pedig a vezetőség felé
-Priorizálás, erős multitasking képesség
-Pozitív és nyitott gondolkodás, kiváló probléma-megoldó készség
-Energikus és motivált személyiség, csapatszellem
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Nívós környezet
-Multinacionális vállalat
-Könnyen megközelíthető lokáció

Kapcsolattartó / Applications

Panka Zsidákovits
panka.zsidakovits@randstad.hu