telefonos értékesítői csoportvezető | alsónémedi

megjelenés dátuma
kapcsolat
gergely pomázi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
alsónémedi, budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
122434 / 22161
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk folyamatosan növekedő, B2B területen tevékenykedő, logisztikai szolgáltatásokat lefedő multinacionális vállalat. Szakmai és emberi oldalról is kiváló lehetőség 1-2 éves vezetői tapasztalattal és telefonos értékesítési tapasztalattal rendelkező szakemberek számára!

- Csoportvezetői feladatok
- Telefonos értékesítői és adminisztrátori csapat napi munkájának koordinálása, támogatása
- Új kollégák kiválasztásában, betanításában való aktív részvétel
- Továbbképzések, új oktatások megtartása
- A csoport teljesítményének ellenőrzése, segítségnyújtás
- Statisztikák, kimutatások készítése, forecast, monitoring
- Az Értékesítési vezető munkájának támogatása
- Részvétel a csoport mindennapi munkájában, fejlesztésében
- Új potenciális partnerek felkutatása, portfólió építés, a megkeresések rendszerben való kezelése
- Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása, igényfelmérés és igényfelkeltés, a cég szolgáltatásainak bemutatása
- Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás a vállalati partnerekkel, valamint a vállalat többi részlegével

Elvárások / Requirements

- Legalább 2-3 év telefonos értékesítői tapasztalat
- Csoportvezetésben, mentorálásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (magas fokú Excel ismeret)
- Önálló, megbízható munkavégzés, pro-aktivitás
- Céltudatos, sikerorientált attitűd
- Jó stressz tűrő képesség és terhelhetőség

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Munka-magánélet egyensúlya
- Változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
- Stabil, fejlődő, multinacionális vállalat

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu