sales manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
25661 / 25760
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi hátterű aeroszol spray-ket forgalmazó ügyfelünk csapatába keresek Sales managert, aki a magyarországi értékesítés és egy 5 fős lelkes területi képviselő csapat vezetéséért lesz felelős.

Területi képviselők munkájának irányítása, támogatása

Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása az ügyvezető igazgatóval együttműködésben

Üzletfejlesztés, stratégiai partnerkapcsolatok kialakítása

Új szegmensek és piaci lehetőségek felkutatása

Piac és konkurencia figyelés

Riportálás a vezetés felé

Sales forecast, promóciók, árak stratégiai szintű tervezése

Elvárások / Requirements

Legalább 7 éves szakmai tapasztalat értékesítőként

Affinitás a vezetői feladatok iránt, vezetői tapasztalat előny

Aktív legalább középfokú angol nyelvtudás

Kapcsolatrendszer vagy piacismeret az alábbi területek valamelyikén: aeroszol vagy festékipari termékek, DIY áruházak, autóalkatrészeket vagy műszaki kiegészítőket forgalmazó kis- és nagykereskedések

Amit kínálunk / Offer

Előrelépési lehetőség

Motiváló fizetés

Szakmai kihívások

Kapcsolattartó / Information

Lenkei Lili

lili.lenkei@randstad.hu