key account manager - pharma (otc) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
30276 / 31740
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy svájci gyógyszeripari cég magyar leányvállalata, akik számára egy stratégiai szemléletű, motivált Key Account Managert keresünk. Ügyfélmenedzserként prémium termékportfóliót képviselhetsz és kiemelt partnerekkel tarthatod a kapcsolatot. Ha van 3-5 év tapasztalatod akár FMCG területen hasonló pozícióban, várjuk jelentkezésedet.

termékportfólió képviselete
kapcsolattartás a kiemelt partnerekkel
éves és évközi tárgyalások lebonyolítása
értékesítési tervek kidolgozása, utánkövetés, kiértékelés
aktivitásterv kidolgozása és letárgyalása
szoros együtt működés a Product Manager és a Sales Specialist kollégákkal
proaktív részvétel az üzleti stratégia kialakításában
P&L management  a trade budget és a kiadott kedvezményekre vonatkozóan

Elvárások / Requirements

Bsc/Msc végzettség
3-5 év tapasztalat Key Account Manager pozícióban
stratégiai szemléletmód
innovatív gondolkodásmód
erős analitikai képesség
haladó szintű Excel használat
precíz, eredményorientált
önálló munkavégzés, pozitív szemlélet
B kategóriás jogosítvány

Előny:
pharma/OTC vagy FMCG területen (preferáltan szépségipar, egészségügy / consumer health vonalon) szerzett tapasztalat
Trade marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

határozatlan idejű szerződés
kötetlen munkarend
motiváló bérezési és juttatási csomag
céges autó
barátságos munkakörnyezet
laptop és mobiltelefon
jó csapat
családias környezet
folyamatos fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

naomi.enghy@randstad.hu