kereskedelmi asszisztens | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
jonatán acsay, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
146940 / 23501
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Kereskedelmi területen szeretnéd elkezdeni a pályád? Nagyon jó analitikus képességekkel rendelkezel? Szeretnél nemzetközi szinten kapcsolatot tartani? Ha ezekre a kérdésekre igennel feleltél, akkor az alábbi kereskedelmi asszisztens pozíciót Neked találták ki.

- Területi értékesítési vezetők szakmai munkájának támogatása
- 3 ország értékesítési riportjainak összehangolása, értékesít
- Szerződés-nyilvántartó rendszer létrehozása, szerződések követése, egységesítése 3 országban és riport készítése, adatelemzés
- Heti előrejelzések készítése
- Ár- és árrés elemzés, az ármódosításokkal kapcsolatos döntések előkészítése
- Napi együttműködés a külföldi értékesítést támogató osztállyal
- Marketing promóciók előkészítése és követése értékesítési oldalról

Elvárások / Requirements

- Legalább középfokú végzettség érettségivel
- MS office programok ismerete - különös tekintettel az Excel-re
- Precíz, gyors, megbízható munkavégzés önállóan
- Rendszerszemlélet
- SAP ismeret előny
- legalább középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Bejárás támogatás
- Felelősségteljes munkakör, nagyfokú önállóság
- Stabil nemzetközi vállalati háttér

Kapcsolattartó / Applications

Jonatán Acsay
jonatan.acsay@randstad.hu