junior kkv ügyfélmenedzser | budapest, 13. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
panka zsidákovits, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, 13. kerület, budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
118838 / 21929
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A magyarországi pénzügyi szektor egyik nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív, univerzális bankjához keresünk Junior ügyfélmenedzsert kis- és középvállalati üzletágba.

-Hosszú távú, bizalmi kapcsolat kiépítése és ápolása a bank kisvállalati vagy középvállalati ügyfeleivel
-Rendszeres ügyféltárgyalások szervezése és lebonyolítása
-Saját ügyfélkör folyamatos bővítése és a portfólió proaktív menedzselése
-A bank által kínált széles termékpaletta kiemelkedő konstrukciójú termékekinek értékesítése
-Tárgyalásjelentések és beszámolók készítése
-Ajánlatok kidolgozozása és az éves ügyfélstratégiák összeállítása
-Hitelkérelmek felülvizsgálata, előterjesztések írása és döntések előkészítése

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettség
-Vállalati értékesítési vagy -finanszírozási területen 1-3 szakmai tapasztalat
-Angol vagy német nyelvtudás előny
-Ügyfélközpontú gondolkodás
-Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
-Kiváló kommunikációs készség
-Elemzői beállítottság és stratégiai látásmód

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Hosszú távú karrier lehetőségek
-Modern munkakörnyezet
-Stabil, multinaiconális háttér

Kapcsolattartó / Applications

Panka Zsidákovits
panka.zsidakovits@randstad.hu