értékesítési munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
132641 / 21669
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Megbízónk a Grenkeleasing Magyarország, aki több mint 30 országban képviselteti magát, hazánkban 2006 óta van jelen. A cég Magyarországon piacvezető a kis értékű IT finanszírozásban, célja elsősorban a kis- és középvállalkozások támogatása.
Számukra keresünk a bővülő értékesítési csapatba egy kiváló kommunikációs készséggel rendelkező Értékesítési munkatársat.

Az értékesítési munkatárs legfőbb feladata, hogy megtartsa a meglévő partnereket, új ügyfeleket kutasson fel elősegítve ezzel a vállalat sikeres működését.

Legfontosabb felelősségi körei:
- Komplex értékesítési folyamat managelése a csapattal együttműködve
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása
- Meglévő ügyfelek, kereskedőpartnerek látogatása, a hosszútávú kapcsolat kiépítése és fenntartása
- Értékesítési adminisztráció
- Az értékesítési tervszámok elérésében való aktív részvétel

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú kereskedelmi, vagy közgazdasági képzettség
- Minimum 2-3 év preferáltan lízing területen szerzett értékesítési tapasztalat
- KKV-kal való értékesítési tapasztalat előny
- Jó kommunikációs képesség és tárgyalási technika, meggyőző személyiség
- Strukturált, céltudatos, hatékony munkamódszer, precíz adminisztráció
- Csapatszellem és lelkesedés, erős „sales attitűd”
- társalgási angol és/vagy német nyelvismeret
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Stabil és családias munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés, bónusszal kiegészülve
- Céges autó, magánhasználatra is
- Betanulást segítő tréningek, kiváló mentoring

Kapcsolattartó / Applications

Bartók Dorka
dorka.bartok@randstad.hu