élelmiszeripari értékesítő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
gergely pomázi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
126294 / 22433
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Speciális vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari alapanyagok és termékek nagykereskedelmével foglalkozó, Közép- és Kelet-Európában piacvezető nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Élelmiszeripar és gyógyszeripar alapanyag értékesítő pozícióba értékesítési és releváns ipari ismeretekkel rendelkező, hosszú távon motivált kollégát!

- A képviselt cég termékeinek értékesítése az ország területén
- Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B szegmensben
- Új ügyfelek felkutatása, vevői igények felmérése
- Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése
- Szoros együttműködés a társosztályokkal
- Projektek nyomon követése
- Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások / Requirements

- Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeri alapanyagok területén
- Releváns piacismeret, alapanyagok, vevők és beszállítók ismerete
- Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Utazás vállalása (főleg Magyarországon, esetenként külföldön)
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Rugalmasság/mobilitás

Amit kínálunk / Offer

- Hosszú távú munkalehetőség
- Rendszeres szakmai képzések belföldön és külföldön egyaránt
- Családias, jó hangulat
- Stabil háttér
- Hosszú távú karrierlehetőség
- Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Gergely Pomázi
gergely.pomazi@randstad.hu