áruházvezető-koordinátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
lili lenkei, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Értékesítés / Kereskedelem
referenciaszám
126749 / 22449
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Piacvezető babaáruházlánc budapesti központjába keresünk Áruházvezető-koordinátor munkatársat.

Koordinátori feladatok:
- az áruházvezetők segítése (dolgozóik irányítása, értékesítési feladatok szervezése és megoldása, folyamatok működtetése, reklamációk kezelése, munkaügyi feladatok ellátása)
- az áruházvezetők támogatása az áruház működésével és üzemeltetésével kapcsolatosan felmerülő feladatokban
- kiskereskedelmi szabályzatok írása, aktualizálása
- az akciókhoz kapcsolódó koordinációs feladatok ellátása
- áruházvezetők helyettesítése (budapesti és vidéki áruházakban is)

Áruházvezetői feladatok:
- céges üzletpolitika megvalósítása
- készletvezetés és áruátvétel
- üzletkép kialakítása az előírásoknak megfelelően
- tanácsadás a dolgozók részére (termékismeret, eladástechnika és pénztárkezelés terén)
- reklamációk kezelése
- áruházi folyamatok működtetése
- napi munka során felmerülő problémák kezelése

Elvárások / Requirements

- főiskolai vagy egyetemi diploma
- 3-5 éves kereskedelemben szerzett tapasztalat
- dolgozók irányításában szerzett vezetői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- előnyt jelent: német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Fiatalos, lendületes csapat

Kapcsolattartó / Applications

Lenkei Lili
lili.lenkei@randstad.hu