logisztikai koordinátor | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, pest
álláskategória
egyéb
referenciaszám
7441 / 7197
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

A DHL biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

DHL Supply Chain Kft saját állományába keresünk Logisztikai koordinátort azonnali kezdéssel.

Feladatok logisztikai koordinátorként (a teljesség igénye nélkül):

  • a gyártási kimenet folyamatos felügyelete, tervezése, hatékonyságának optimalizálása;
  • a vevői megrendelések időbeni gyártásának biztosítása, a felmerülő akadályok elhárítása; a gyártás munkarendjének megtervezése - a 3M (Man, Machine, Material) figyelembevételével
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (pl.: anyagbeérkezéssel és kiszállítással kapcsolatosan)
  • ügyfélelégedettség maximalizálása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős MS Office felhasználói ismeretek
  • proaktív, ügyfélközpontú szemlélet
  • gyakorlatias gondolkodásmód, jó átlátó és analitikus képesség
  • jó stressztűrő képesség, rugalmas személyiség
  • előny a gyártási vagy raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Raktározással és gyártással foglalkozó céghez keresünk új kollégát a tervezési csapatba, Biatorbágyi munkavégzésre.

Logisztikai koordinátorként érdemes itt dolgozni, mert biztosított a:

  • versenyképes bérezés,
  • ingyenes irodista céges buszjárat (Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Bicske),
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali belépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kapcsolattartó / Information

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

Fanni Petruch

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu