customer service representative | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
júlia erdős, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
egyéb
referenciaszám
147361 / 23039
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A világ egyik vezető édességipari nagykereskedéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalatának magyarországi leányvállalata keres Customer Service Representative pozícióra munkatársat 1,5 éves határozott idejű szerződéssel.

Ezek lesznek a feladataid:
- rendelések feldolgozása (ellenőrzése, összesítése, rögzítése, módosítása SAP-ban), szállítási diszpozíció továbbítása a logisztikai szolgáltató felé;
- kiszállítások teljesítésének ellenőrzése, visszáru-, áruátvételi problémák kezelése határidőre;
- kiszállítások rögzítése EKAER-ben, azok lezárása, eltérések könyvelése határidőre;
- koordináció raktár-szállítók-vevők között;
- szezon beszállítások tervezése és lebonyolítása vevő és az értékesítési osztály bevonásával;
- riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása (pl. szállítólevelek ellenőrzése)

Elvárások / Requirements

Ezeket várjuk el Tőled:
- felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki, logisztikai, IT vonalon szerzett diploma);
- 1-2 éves munkatapasztalat;
- aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban;
- SAP-ismeret előny, de nem feltétel;
- MS Office, elsősorban Excel-kezelés;
- nagyfokú munkabírás, rugalmasság;
- jó kommunikációs képesség, talpraesettség és határozottság;
- monotonitás-tűrés

Amit kínálunk / Offer

Ezeket kínáljuk Neked:
- minimum 1,5 éves határozott idejű munkaszerződés;
- versenyképes jövedelem + éves cafeteria + éves bónusz;
- Medicover egészség- és kórházbiztosítás;
- Generali élet- és balesetbiztosítás;
- modern irodakörnyezet, Budapest egyik üzleti negyedében