részmunkaidős irodai asszisztensi lehetőség | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
14646 / 14402
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Rugalmas, részmunkaidős álláslehetőséget keresel?
Szívesen használnád az angol nyelvet napi szinten?
Szeretnél egy modern, irodai környezetben dolgozni?

Ha a fentiekre igen a válaszod, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Nemzetközi partnerünk budapesti irodájába keresünk egy új, talpraesett kollégát Irodai Asszisztens munkakörbe.

Napi munkád részét képezné:
-Az iroda működésének biztosítása
-Beérkező hívások fogadása
-Vendégek fogadása
-Adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése
-Kimenő és bejövő posta és küldemények kezelése, iktatása
-Irodai beszerzések intézése
-Számlakezelés, számlakódolás, ügyintézés
-Szerződések előkészítése

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
-Folyékony aktív angol nyelvismerettel rendelkezel
-Hasonló jellegű pozícióban szerzett tapasztalatod van
-Kommunikatív, dinamikus, problémamegoldó személyiség jellemez
-Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Ajánlatot képzi:
-Dinamikus, nemzetközi környezet
-Modern iroda
-Fiatalos, lendületes csapat
-Rugalmas munkaidő
-Hosszútávú karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Information

Németh Réka