receptionist | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
lídia herkely, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
152553 / 23887
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Csatlakozz partnerünk 11 fős csapatához és légy te a cég arca!
Ha fontos számodra a folyamatos fejlődés, szeretnéd használni a folyékony angol nyelvtudásodat és élvezed a komplex feladatokat, akkor ez a lehetőség Neked szól!

o Bejövő hívások fogadása és irányítása
o Postai küldemények fogadása, iktatása
o Vendégfogadás és kínálás
o Tárgyalótermek rendben tartása, bekészítés
o Naptár, találkozók, emlékeztető jegyzetek és a belső adatbázis kezelése
o Üzleti utak (taxi, járatok, szállás, belépőjegyek) szervezése
o Rendezvényszervezés

Adminisztratív feladatok:
o Bejövő és kimenő üzenetek és e-mailek kezelése
o Számlák regisztrálása és archiválása
o A szállítások kezelése- beszerzőkkel és üzemeltetőkkel való kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

o Folyékony angol nyelvtudás- szoros a belgákkal anyacéggel a kapcsolat
o A Microsoft Office szakértelme, beleértve az Outlook, a Word és az Excel programokat
o Kiváló kommunikációs, szervezési készség
o Adminisztratív, asszisztensi, kapcsolattartói, turizmusban szerzett tapasztalat
o A főiskolai vagy egyetemi végzettség előny
o A francia nyelv ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

o Versenyképes juttatási csomag
o Modern, felszerelt munkakörnyezet
o Összetartó, dinamikus csapat
o Évi 2 csapatépítő Belgiumban
o Előrelépési lehetőségek a Marketing és Projektmanagement területére