recepciós | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
boglárka csige, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
117356 / 21781
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Felsőfokon beszélsz angolul, munkád során pedig szeretnéd aktívan használni a nyelvtudásod?
Szeretnél főállásban Budapest egyik legszebb irodájában dolgozni?
Kipróbálnád magad recepciós pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?
Akkor jó helyen jársz!

Amerikai és angol partnercégeinkhez keresünk recepciós munkatársakat.

A vállalat képviselete az irodába érkező ügyfelek irányába
Belépőkártya biztosítása minden látogató számára
Rendezvények szervezése, asztalfoglalás, tárgyalótermek ütemezése
Emailek, telefonok kezelése
Általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

Erős angol nyelvtudás
Befejezett felsőfokú tanulmányok (OKJ is lehet)
Csapatjátékos attitűd
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk / Offer

Modern irodai környezetben, szuper csapatban való munkavégzés
Versenyképes fizetés és juttatáscsomag
Hosszú távú karrierlehetőség
Lehetőség a nyelvtudás fejlesztésére

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh