menedzsment asszisztens | alsónémedi

megjelenés dátuma
kapcsolat
réka németh, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
alsónémedi, pest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
183255 / 25473
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Tapasztalt személyi asszisztensnek tartod magad? Esetleg jártas vagy a rendezvényszervezésben?
Szeretnéd tudásodat egy nemzetközi cégnél kamatoztatni, ahol komplex pozícióban tovább fejlődhetsz?

Csomagszállítással foglalkozó partnerünkhöz keresünk Menedzsment Asszisztensi munkakörbe új kollégát.

- a pénzügyi igazgató és az ügyvezető támogatása
- tárgyalások, megbeszélések szervezése
- jegyzőkönyvek, kivonatok, prezentációk készítése (magyar és angol nyelven)
- rendezvények szervezése, vendégek fogadása
- utazások szervezése (menedzsment tagok számára is)
- partnerekkel való kapcsolattartás
- környező országok irodáival való kapcsolattartás
- projektek koordinálása, nyomon követése

Elvárások / Requirements

- hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- felsőfokú végzettség
- kiváló kommunikációs és szervezőkészség
- erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- kedvező alapbér és juttatási csomag: 13. havi bér, cafeteria
- céges autóbuszjárat
- fejlődési lehetőség
- támogató, nemzetközi vállalati környezet
- munka-magánélet egyensúlya
- munkaidő: 08:00 - 16:30
- lokáció: Alsónémedi

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh