jogi asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
25049 / 13229
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Bemutató / Introduction

Érdekelődsz a jog világa iránt, és van tapasztalatod adminisztratív területen? Szívesen dolgoznál modern irodában, és szeretnél egy stabil lehetőséget, ahol fejlődni is tudsz? Esetleg az angol sem okoz gondot? Akkor nemzetközi partnerünk talán pont Téged keres!

Globális jogi iroda keres Jogi Asszisztens munkatársat!

Feladatok:

  •  a cég rendszerében végzett ügy és ügyfél adminisztráció
  •  aktív részvétel a szakcsoport számlázási folyamataiban
  •  naptárak nyomon követése, határidők betartatása
  •  beérkező ügyfél e-mailek kezelése
  •  dokumentum formázások, riportok, összegzések készítése
  •  részvétel az általános, adminisztratív, támogató feladatokban

Elvárások / Requirements

  •  adminisztratív területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  •  MS Word; Excel és PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelenthet:

  •  jogi területen szerzett adminisztratív tapasztalat
  •  gyors és gépírás tudás
  •  a német, mint második idegen nyelv
  •  ECDL vizsga, vagy annak megfelelő szintű  IT ismeretek

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag

-hosszú távú, stabil lehetőség

-modern irodai környezet

Kapcsolattartó / Information

Tóth Csenge