irodavezető/adminisztrátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
lídia herkely, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
asszisztens / recepció
referenciaszám
149222 / 23706
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk csúcsminőségű konyhai berendezéseket forgalmaz éttermek, vendéglátók számára.
Összeszokott, dinamikus értékesítő-, logisztikai-, és szerviz csapatuk a piacon professzionális és megbízható szolgáltatóként van jelen immár évek óta.
Budapesti 12 fős irodájukba keresnek olyan irodai asszisztenst, aki a kommunikatív feladatok mellett adminisztratív feladatok ellátását is szívesen elvégzi.

- Részvétel az irodai adminisztrációban, kapcsolattartás a könyvelőcéggel
- Irodaszerek beszerzése, kapcsolattartás a beszállítókkal
- Angol és magyar nyelvű bizonylatok kezelése, kimutatások, jelentések előkészítése/összeállítása, (termékdíj, intrastat adminisztráció)
- Eseti jelleggel termékleírások, használati utasítások fordítása angolról, termék leírás fordítás angolra
- Tárgyalók előkészítése, bekészítések

Elvárások / Requirements

- Angol nyelv középfokú ismerete
- Precíz munkavégzés
- Csapatszellem, fejlődési igény
- Felhasználói szintű számítógép használat (e-mail, excel, online rendszerek)

Előnyt jelent:
- Tapasztalat számlakezelésben, adminisztrációban, elektronikus kereskedelemben
- További nyelv ismerete (német. szlovák, román)
- Tapasztalat Google Drive kezelésében
- Online felületek használata
- B típusú jogosítvány, vezetési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Lokáció: 11. kerület
- Munkaidő: 9:00-17:00
- Versenyképes fizetés
- Önálló munkavégzés
- Tiszta és felszerelt munkakörnyezet
- Jó hangulatú, fiatalokból álló csapat