asszisztens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Asszisztens / Recepció
referenciaszám
29012 / 30181
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szenvedélyed az egészséges életmód és szívesen dolgoznál olyan cégnél, ahol közvetetten mások egészségéhez is hozzájárulhatsz munkád által? Szereted a kommunikatív és adminisztratív feladatok egyensúlyát? Ha mindez igaz rád és még az angol nyelvtudásod is magabiztos, erős középfokú, akkor jelentkezz táplálékkiegészítők és kozmetikumok fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó partnerünk asszisztensi pozíciójára!

Feladataid a következők lennének:

Általános asszisztensi feladatok ellátása - bejövő és kimenő posta iktatása, telefonhívások,

futárküldemények kezelése, csomagvisszaküldés, szkennelés, lefűzés és egyéb

adminisztrációs feladatok

  • Napi irodai folyamatok nyomon követése és összehangolása - tárgyalók foglaltságának

nyilvántartása, tárgyalók előkészítése meetingekhez, közösségi terekben való

készletellenőrzés

  • A vezetői asszisztens és a pénzügyi csapat napi munkájának támogatása
  • Szükség esetén a recepciós helyettesítése – futárok ki-, beengedése, csomagok,

levélküldemények átvétele, kávé vagy tea készítése a cég vezetőinek és vendégeiknek

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a partnerekkel

Elvárások / Requirements

  • érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (levelezés, partnerkapcsolattartás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • precizitás, megbízhatóság, proaktivitás
  • rugalmas, gyorsan alkalmazkodó személyiség
  • csapatmunkára való alkalmasság, pozitív életszemlélet
  • önállóság
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni:?

  • egészségtudatos életmódot támogató közösség, csapatépítők
  • alkalmazottak számára ingyenes edzőterem használat
  • színvonalas munkakörnyezet Buda egyik legszebb részén
  • fejlődési lehetőség, későbbiekben előrelépési lehetőség
  • versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Information

Ha el tudnád magad képzelni ebben a pozícióban, jelentkezz friss önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattitva, vagy a email címen!