You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

process quality engineer

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Sopronkövesd, Győr-Moson-Sopron,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 12 január 2024,
    referencia szám 31965,

    Partnerünk egy biztonsági övek gyártására specializálódott vállalatcsoport, amely beszállítóként a legnagyobb autóipari szereplőkkel működik együtt. Meghatározó piaci jelenlétüknek és technológiai fejlettségüknek köszönhetően folyamatosan bővülnek. Hogy a folyamatos bővülés biztosított legyen, legnagyobb európai gyártórészlegükbe, Sopronkövesdre keresnek folyamat minőségbiztosítási mérnök kollégát.

    A minőségbiztosítási mérnök fő feladata a terv szerinti folyamat és termék auditok elvégzése, a belső és vevői reklamációk kapcsán felmerülő problémák kezelése, valamint a gyártásba bevezetett folyamatok és alkatrészek ellenőrzése, jóváhagyása. Ezen kívül feladata lesz még a:

    • Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
    • Heti és havi riportok készítése
    • KPI- ok nyomonkövetése
    • Közreműködés belső és külső auditokban
    • Felmerülő problémákkal kapcsolatban új intézkedések megfogalmazása és kiadása
    • Termék változások vagy új termékek bevezetésének ellenőrzése
    • Munkatársak minőségügyi oktatása, ezen tréningek koordinálása
    Elvárások / Requirements

    Az ideális jelölt rendelkezik:

    • Felsőfokú műszaki végzettséggel
    • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalattal
    • Folyékony angol nyelvtudással
    • Feladatorientált személyiséggel és megoldásközpontú szemlélettel

    Előnyt jelenthet:

    • Auditori ismeretek, tapasztalat
    • ISO 9001, VDA 6.1 vagy IATF 16949 szabványismeret
    • Német nyelvismeret
    Amit kínálunk / Offer

    Amit a partnerünk kínál:

    • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
    • 13. havi juttatás
    • Lojalitás bónusz + cafeteria
    • Kiemelt útiköltség-térítés
    • Rugalmas munkaidő + Home Office
    • Ideiglenes szállás lehetőség
    • Modern, élhető munkakörnyezet
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni (vagy jelentkezhet LinkedIn profillal is).

    További információ és jelentkezés: Magyar Bálint - balint.magyar@randstad.hu