You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

gépkezelő

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Nemesvámos, Veszprém,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 18 április 2024,
    referencia szám 31888,

    27 éve Magyarországon fennálló multinacionális hátterű cég keresi üzemébe saját állományba új kollégáit gépkezelő pozícióban! Ha jól fizető állást keresel azonnali belépéssel, akkor ez a te lehetőséd! Gyors felvételi és belépési folyamatokkal várunk!

    Szeretnél...

    • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
    • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez? Akkor csatlakozz a jelentkezz gombra kattintva!Pozíció leírása / Job description

    Pozícióhoz tartozó feladatok:

    • Termelősoron lévő célgépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
    • Minőségi önellenőrzés elvégzése
    • Gyártás dokumentálása
    • Gépek, eszközök napi karbantartása
    Elvárások / Requirements

    Pozícióhoz tartozó elvárások:

    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • Szakmunkás végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Fémmegmunkálásában szerzett tapasztalat
    Amit kínálunk / Offer

    Nemesvámosi bővülő csapatunkba keresünk gépkezelő pozícióba kollégákat.

    Amit kínálunk:

    • Alapbér + kiemelkedő műszakpótlék: du. 26%,éjszaka 49%
    • 13. havi fizetés
    • Cafetéria csomag
    • Éves bónusz
    • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
    • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
    • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
    • Nemzetközi multinacionális környezet
    • Vállalati rendezvények
    • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
    • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok,gyümölcsnap
    Kapcsolattartó / Information

    Amennyiben szeretnél egy hosszútávú és biztos munkahelyet, akkor kattints a jelentkezés gombra vagy keressen bizalommal az alábbi elérhetőségek egyikén:

    Bánszki Csongor

    csongor.banszki@randstad.hu

    + 36 30 296 8021