You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

c++ developer

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 5 február 2024,
    referencia szám 30440,

    Partnerünk a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a virtuális valóság. Céljuk, hogy meghatározó szereplővé váljanak az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

    • 3D/VR/AR szoftver megoldások fejlesztése C++ nyelven
    • Microservice architektúrán futó szoftver fejlesztése és karbantartása
    • Backend feladatok
    • Szakmai irányítás és konzultáció felhő alapú szoftver üzemeltetésében.
    • Magas minőségű kód szállítása figyelembe véve a biztonsági és kódolási irányelveket is.
    • Hatékonyság növelési lehetőségek azonosítása a termék fejlesztéséhez
    • Üzleti igények megértése és analízise fejlesztői és technológiai szemmel
    Elvárások / Requirements

    • Matematikus/programozó matematikus végzettség
    • minimum 1,5 év C++ fejlesztői tapasztalat
    • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
    • Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
    • Aktív angol nyelvtudás

    Amit kínálunk / Offer
    • Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésében való részvétel
    • A legújabb VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztés
    • Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
    • Aktuális geek cuccok: 3D nyomtatók, 3D szkennerek, Virtuális Valóság eszközök (HTC Vive
    • Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality devices, zSpace, Lenovo Mirage-AR stb.)
    • Jó kávé és finom tea, puding, joghurt, túró rudi
    Kapcsolattartó / Information

    Tóth Boglárka

    Kiss Viktória

    Mező-Mészáros Ildikó