You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

system test engineer

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Budapest, Budapest,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 5 január 2024,
    referencia szám 29725,
    Cégleírás / Organisation/Department

    Ügyfelünk multinacionális háttérrel rendelkezik, ezáltal számos országban képviselteti magát. Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá az Ügyfelünk részeként.

    Pozíció leírása / Job description

    A feladataid lesznek:

    • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak funkcionális és biztonsági ellenőrzésére szolgáló automatizált hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése
    • A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban, futtatása, teszt naplók analízise, a tesztek karbantartása
    • Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
    • A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
    • Részvétel az szoftvertervezési dokumentácó átvizsgálásában
    • Folyamatos együttműködés a szoftverfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása
    Elvárások / Requirements

    Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

    • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
    • C programozási nyelv ismerete
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
    • Határidők betartására való képesség
    • Csapatmunkára való képesség

    Előnyt jelent:

    • Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat
    • Szkript nyelvek ismerete (pl. python, bash, matlab, expect)
    • Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel
    • ISTQB - CTFL bizonyítvány
    Amit kínálunk / Offer

    Amit partnerünk kínál:

    • Piacképes alapfizetés és széleskörű juttatási csomag (cafeteria és bónusz)
    • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
    • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a munkaidő 60%-ában)
    • A XI. kerületben található modern irodaházban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
    • Nyelvi kurzusok
    • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
    Kapcsolattartó / Information

    If you're interested, you can send your application by clicking on the Apply button and filling out the form. Feel free to contact us for more information via the following email:

    Petra Polákovits - petra.polakovits@randstad.hu

    Boglárka Éva Tóth - boglarka.eva.toth@randstad.hu