You are successfully logged out of your my randstad account

You have successfully deleted your account

erre a pozícióra jelentkezik

bér- és tb ügyintéző - győr

Az állásra való jelentkezéshez szükséges, hogy rendelkezzen felhasználói fiókkal. Ez az űrlap segít abban, hogy egyszerre tudjon regisztrálni, és az állásra is jelentkezni.

személyes adatok

  • 8 karakter
  • 1 kisbetű
  • 1 nagybetű
  • 1 szám
fájl hozzáadása húzza ide a fájlt

.pdf, .doc, .docx, .rtf, .txt, .csv, .jpg, .jpeg / maximum 8 mb

húzza ide a fájlt

    helyszín Győr, Győr-Moson-Sopron,
    állás típus Határozatlan idejű,
    megjelenés dátuma 8 április 2024,
    referencia szám 25895,

    Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

    Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

    Feladataid lesznek:

    • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
    • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
    • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
    • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.
    Elvárások / Requirements

    Elvárások feléd:

    • középfokú szakirányú iskolai végzettség / bér és TB ügyintéző OKJ
    • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    Előny:

    • Nexon rendszerismeret
    • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
    Amit kínálunk / Offer
    • Versenyképes jövedelem
    • Kiemelkedő cafeteria
    • Home office lehetőség ( heti 2 nap)
    • Bónusz
    • Jólléti juttatások (pl. jóga minden héten, szemüvegtámogatás)
    • Modern irodai környezet és eszközpark
    • Folyamatos szakmai képzések
    • Piacvezetői, multinacionális vállalati háttér
    Kapcsolattartó / Information

    Ha érdekel a lehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra, vagy küldd önéletrajzodat a flora.csabai@randstad.hu e-mail címre és hamarosan felkeresünk a részletekkel kapcsolatban.

    +36 30 360 4518