Erre az állásra pályázik:

  11. francia

  12. görög

  13. héber

  14. hindi

  15. holland

  16. horvát

  17. japán

  18. kazah

  19. kínai

  20. lengyel

  21. lett

  22. litván

  23. norvég

  24. olasz

  25. orosz

  26. portugál

  27. román

  28. spanyol

  29. svéd

  30. szerb

  31. szlovák

  32. szlovén

  33. török

  34. ukrán

önéletrajz
NEM KÖTELEZŐ önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Ha nincs most friss vagy elérhető önéletrajza, akkor azt később is bármikor fel tudja tölteni, amikor bejelentkezik a profiljába.

  1. fájl kiválasztása

Elhelyezkedés:
Zalaegerszeg, Zala
Állás típus:
A feladás dátuma:
2021. szeptember 22., szerda
Referenciaszám:
28896

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Gyártás és karbantartásal kapcsolatos műszaki képzések önálló előkészítése és megszervezése és gyakorlása nemzetközi környezetben
  • Műszaki adatok keresése (PLM és/vagy SAP rendszerben)
  • Oktatási anyagok kezelése, összeállítása és továbbítása
  • Szabályzatoknak való megfelelés vizsgálata
  • Tanfolyam résztvevőinek és előadóinak támogatása, beleértve az utazásszervezést is
  • Képzéseken közreműködő személyzet utasítása (pl. tolmács)
  • Saját szaktudás bővítése a gyártástechnológiákkal kapcsolatosan (pl. hegesztés, ragasztás, összeszerelés stb.)
  • Belföldi és külföldi üzleti utazások

Elvárások / Requirements

  • Szakképesítési vagy felsőfokú végzettség üzleti adminisztráció, közgazdaságtan, műszaki vagy hasonló területen
  • Első releváns szakmai tapasztalat
  • Gyártástechnológiákkal kapcsolatos tapasztalatok (pl. hegesztés, ragasztás, festés vagy összeszerelés) elengedhetetlen
  • Kiváló műszaki ismeretek
  • Tapasztalat PDM és/vagy ERP (SAP) rendszerekkel és MS-Office magabiztos kezelése
  • Hadiipari vagy katonai ismeretek/tapasztalatok előnynek számítanak
  • Szervezési és koordinációs készségek
  • Kiváló angol és magyar nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Klaudia Ruzsinszky dr.

Réka Tóth