Erre az állásra pályázik:

  11. francia

  12. görög

  13. héber

  14. hindi

  15. holland

  16. horvát

  17. japán

  18. kazah

  19. kínai

  20. lengyel

  21. lett

  22. litván

  23. norvég

  24. olasz

  25. orosz

  26. portugál

  27. román

  28. spanyol

  29. svéd

  30. szerb

  31. szlovák

  32. szlovén

  33. török

  34. ukrán

önéletrajz
NEM KÖTELEZŐ önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Ha nincs most friss vagy elérhető önéletrajza, akkor azt később is bármikor fel tudja tölteni, amikor bejelentkezik a profiljába.

  1. fájl kiválasztása

Elhelyezkedés:
Székesfehérvár, Fejér
Állás típus:
A feladás dátuma:
2021. február 3., szerda
Referenciaszám:
27320

Partnerünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt az autóipar és a szórakoztató ipar számára világszerte, beleértve az infotainment rendszereket, audio és vizuális termékeket. Székesfehérvári telephelyükre várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését Vezető Mérnök pozícióra.

A Vezető Mérnök pozíció fő fókuszában a cég és a technológiák folyamatos fejlődése miatt esedékes és szükségszerű folyamatbeli és technológiai változtatások sztenderdizálása és folyamatba építése lesz, helyi és globális szinten. A kollégának, aki ezt a pozíciót fogja betölteni, feladatai közé fog tarozni a szakterületének folyamatos, magas szintű, szakértői fejlesztése.

Feladatok részletesen:

  • jelenlegi és jövőbeli projektek, termékek, beszállítók és használt technológiák kiértékelése, vizsgáláta és bevezetése a megfelelő gyártási stratégiának megfelelően, a hosszútávon fenntartható legjobb hatékonyság érdekében,
  • SMT technológiák, alapanyagok és folyamatok kiértékelése és fejlesztése,
  • globális sztenderd folyamatok definiálása, irányelvek (DGFM) és folyamat leírások tervezése,
  • termelési folyamatok fejlesztése globális szinten,
  • műszaki támogatás a globális SMT csapat felé, csapaton belül készségek megtartása, fejlesztése és erősítése,
  • beszállítók fejlesztése, értékelése és engedélyeztetése, külső partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelült rendelkezik:

  • mérnöki végzettséggel (gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök),
  • legalább 5 év szakmai tapasztallattal felületszerelt termékek gyártásában,
  • legalább 10 év szakmai tapasztalattal gyártási vagy K+F területen,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudással,
  • jó szervezői, koordinációs képességel,
  • asszertív kommunikációval,
  • eredmény orientált, önnáló és rugalmas személyiséggel.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partner kínál:

  • folyamatos, kihívást jelentő globális feladatok
  • új technológiák és anyagok megismerése, mérnöki tudás bővítése
  • folyamatos szakmai tréningek
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, úgy pályázatát a "jelentkezem" / "apply" gombbal tudja elküldeni. További információ és részletek: Imre Tamás - tamas.imre@randstad.hu