Erre az állásra pályázik:

  11. francia

  12. görög

  13. héber

  14. hindi

  15. holland

  16. horvát

  17. japán

  18. kazah

  19. kínai

  20. lengyel

  21. lett

  22. litván

  23. norvég

  24. olasz

  25. orosz

  26. portugál

  27. román

  28. spanyol

  29. svéd

  30. szerb

  31. szlovák

  32. szlovén

  33. török

  34. ukrán

önéletrajz
NEM KÖTELEZŐ önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Ha nincs most friss vagy elérhető önéletrajza, akkor azt később is bármikor fel tudja tölteni, amikor bejelentkezik a profiljába.

  1. fájl kiválasztása

Elhelyezkedés:
Budapest, Budapest
Állás típus:
A feladás dátuma:
2020. november 10., kedd
Referenciaszám:
26618

Egy ideje azt érzed, nem vagy a helyeden a munkakörödben? Véredben az értékesítés, de szívesen foglalkoznál kicsit emberközpontúbb feladatokkal?

Érdekel a recruitment, a tanácsadás és az üzleti világ?

Eddigi tapasztalatodat értékesítési területen szerezted és kiválóan beszélsz angolul?

Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?

Felelősségteljes munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?

Ha igen, olvass tovább!

A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése

- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel

- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen

- Karriertervezés, konzultáció

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje

- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében

- E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel

- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel,

- Min. 1-3 év munkatapasztalattal preferáltan értékesítési, turizmus, HR területeken,

- Felsőfokú végzettséggel

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben

- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére

- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve

- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni

- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek

- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

- Dolgoztál már értékesítési vagy key account management területen - így hitelesen tudod képviselni a Randstadot mind a pályázók, mind az ügyfelek felé

Amit kínálunk / Offer

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

- komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját

- megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket

- teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése

- a különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd

- széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid

- rugalmas munkakör (home office), inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

Kapcsolattartó / Information

Sziebert Hajnalka

hajnalka.sziebert@randstad.hu