Erre az állásra pályázik:

  11. francia

  12. görög

  13. héber

  14. hindi

  15. holland

  16. horvát

  17. japán

  18. kazah

  19. kínai

  20. lengyel

  21. lett

  22. litván

  23. norvég

  24. olasz

  25. orosz

  26. portugál

  27. román

  28. spanyol

  29. svéd

  30. szerb

  31. szlovák

  32. szlovén

  33. török

  34. ukrán

önéletrajz
NEM KÖTELEZŐ önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Ha nincs most friss vagy elérhető önéletrajza, akkor azt később is bármikor fel tudja tölteni, amikor bejelentkezik a profiljába.

  1. fájl kiválasztása

Elhelyezkedés:
Budapest, Budapest
Állás típus:
A feladás dátuma:
2019. október 10.
Referenciaszám:
179605

Mik lennének a feladataid?

- Részt fogsz venni az ország piacvezető használtató portáljának és online piacterének alkalmazásainak a tervezésében
- A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz
- Ebben a pozícióban kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében
- Az alkalmazások tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítunk szuper ötleteidre

Elvárások / Requirements

Mikor lennél idális jelölt?

- Légy nagyon jóban a következőkkel: Android SDK, Java, Kotlin
- Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban
- Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN)
- Mindenléppen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív android alkalmazások fejlesztésében
- RESTful ismeretre is szükséged lesz munkád során
- Légy tisztában a Material Design alapelveivel
- Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósitásában
- Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod
- Írj és beszélj aktívan angolul

Nagy előnnyel indulsz,
- ha már használtad a következőket: Dagger 2, RxJava 2
- ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe várhatsz:
- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is
- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
- A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz
- Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz
- Nyitottságot az ötleteidre új technológiák megismerésére és alkalmazására
- A csapat egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon
- Folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni
- Ha érdekelnek más területek is, nem lesz gát a tudásvágyadnak, bármilyen meetingre bemehetsz
- Nem kérik, hogy túlórázz, fontos a munka-magánélet egyensúlya
- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal
- Csatlakozhatsz focicsapathoz, vagy a szurkolói klubhoz

Kapcsolattartó / Applications

Gábor Mátay
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.hu