Erre az állásra pályázik:

  11. francia

  12. görög

  13. héber

  14. hindi

  15. holland

  16. horvát

  17. japán

  18. kazah

  19. kínai

  20. lengyel

  21. lett

  22. litván

  23. norvég

  24. olasz

  25. orosz

  26. portugál

  27. román

  28. spanyol

  29. svéd

  30. szerb

  31. szlovák

  32. szlovén

  33. török

  34. ukrán

önéletrajz
NEM KÖTELEZŐ önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Ha nincs most friss vagy elérhető önéletrajza, akkor azt később is bármikor fel tudja tölteni, amikor bejelentkezik a profiljába.

  1. fájl kiválasztása

Elhelyezkedés:
Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
Állás típus:
A feladás dátuma:
2020. január 6.
Referenciaszám:
10381

• Potenciális automatizálási célterületek felkutatása.

• Automatizálási megoldások teljes körű kidolgozása a saját szakterületen belül, valamint a társosztályok támogatása.

• Megfelelő beszállítói ajánlatok beszerzése az igények, elvárások, specifikációk alapján; Jóváhagyatások, rendelések lebonyolítása

• Gyártógépek villamos és pneumatikus vezérléseinek teljes körű megtervezése és megvalósítása

• PLC-k (beckhoff is), HMI-k, villamos hajtások, ipari kamerarendszerek, szabályzók, vezérlők paraméterezése, programozása

• Gépdokumentációk elkészítése

• Gépkarbantartó és üzemeltető személyzet oktatása

• A berendezések üzemeltetése során felmerülő hibaelhárítások támogatása

• Mérnök/technikus csapat vezetése, irányítása az egyéni és csapatcélok elérése érdekében.

Elvárások / Requirements

• Villamos- vagy Mechatronikai mérnök végzettség,

• Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat PLC és/vagy ipari robotok programozásában,

• Jártasság elektromos vezérlőrendszerek tervezésében, kivitelezésében,

• Jártasság pneumatikus/hidraulikus rendszerek tervezésében, kivitelezésében,

Előnyt jelent:

• Automatizálási szakirányú végzettség,

• TwinCAT 2 és 3 fejlesztőszoftverek ismerete,

• MS Visual Studio fejlesztőszoftver és C# vagy egyéb programnyelvek ismerete

• EPLAN villamos tervezőszoftver használata során szerzett gyakorlati tapasztalat,

• Ipari robotok programozásában, alkalmazásában szerzett gyakorlat,

• Ipari kommunikációs megoldások ismerete alkalmazási szinten (EtherCAT, Profinet, Modbus TCP/IP),

• Gépbiztonsági irányelvek, szabványok ismerete,

• angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

• Szakmai és személyes továbbfejlődés,

• Nyelvi és szakmai képzések,

• Nemzetközi munkakörnyezet

• Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,

• áttelepülési támogatás,

• versenyképes juttatási csomag, és Cafetéria,

• Bejárás támogatása (autónál 12ft/km; tömegközlekedésnél 100%),

• Negyedéves bónusz,

• Szolgáltatási csomag (éttermekbe, edzőterembe kedvezmény, Macroklinikába kedvezmény, sportolási lehetőség).

Kapcsolattartó / Information

Beáta Pártai

beata.partai@randstad.hu