it recruitment gyakornok | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
30376 / 31863
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel az informatikai toborzás világa? Szeretnél tapasztalatot szerezni Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cégénél?

Egy vidám, fiatalos csapat tagjaként ismerheted meg toborzási oldalról a hazai munkáltatók többségét, számos területre nyerhetsz betekintést, miközben minden támogatást megkapsz, hogy profin végezhesd munkádat.

A Randstad Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége, így egy biztos háttér áll majd mögötted

Számos gyakornokunk nálunk folytatja karrierjét a diploma megszerzése után is - ha jól teljesítesz, erre Neked is lehetőséged lesz

Főbb feladataid lesznek:

  • Szoros együttműködés a tanácsadókkal
  • Az adott IT terület megismerése után potenciális jelöltek felkutatása és megszólítása
  • Telefonos előszűrés, angol nyelvtudás felmérése
  • Partnerek álláslehetőségeinek ismertetése
  • Interjúszervezés, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Részt is vehetsz az interjúkon
  • Írásos jelölt értékelések elkészítése, a tanácsadóval közösen
  • Álláshirdetések összeállítása
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások / Requirements

  • Még legalább fél évig aktív hallgatói jogviszonyod van
  • Heti min. 20-30 órát tudsz dolgozni
  • Jó kommunikációs készséged van - telefonon és írásban bátran felveszed a kapcsolatot a potenciális jelöltekkel
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • Proaktív vagy és gyorsan tanulsz
  • Jó koncentrációs készséged van - a jelöltek felkutatásánál ez fontos lesz
  • Bátran kérdezel, ha valami nem világos és szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk / Offer

  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Új irodánk a 13. kerületben, a Dózsa György úti metrómegálló közelében található
  • Megismerheted az IT területeit és a munkaerő-piacot, ezzel szert teszel egy igazán versenyképes tudásra

Kapcsolattartó / Information

Diána Dalanics

diana.dalanics@randstad.hu

Lucia Görömbei

lucia.gorombei@randstad.hu