toborzási és kiválasztási specialista | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
judit jávorszki, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
127745 / 19928
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Pörgős munkakörnyezetben vagy igazán motivált?

Felelősségteljes és változatos munkát keresel, end-to-end feladatokkal, ahol látod a napi munkád eredményét?

Ha igen, olvass tovább! A Randstad Hungary csapatába keressük új kollégánkat - lehet, hogy pont Téged!

Főbb feladataid lennének:

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása
- Junior kollégák mentorálása
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Felsőfokú végzettséggel
- 1-3 év munkatapasztalattal toborzás területen
- Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
- Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
- Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
- Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
- Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
- Kitartó, kreatív és terhelhető vagy

Amit kínálunk / Offer

Miért a Randstad-ot válaszd?
- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra (talent management program, young manager program)
- Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
- Jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted

Kapcsolattartó / Applications

Jávorszki Judit