senior recruiter | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
29215 / 30439
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

  • Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni? A tavaly 60 éves Randstad az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója. Szeretnél egy változatos munkát, találkozni Magyarország gazdasági életének vezetőivel, szép környezetben, profi csapat tagjaként teljesítményarányos jövedelmet elérni?
  • Fontos számodra a home office lehetősége?

  • End-to-end recruitment folyamat koordinálása
  • Jelöltek felkutatása (sourcing), előszűrése, interjúztatása (online/személyes), ajánlás elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás
  • Igény esetén riportok készítése, továbbítása a partnerek felé
  • Sales feladatok elsajátítása; új ügyfelek felkutatása, Randstad szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő partnerekkel aktív kapcsolattartás
  • Account Manageri feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Minimum 2 éves recruitment területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú/erős középfokú aktív angol nyelvtudás - mind írásban és szóban
  • Proaktív és pozitív személyiség
  • Szeresd a pörgést, kihívásokat és a folyamatos kapcsolattartást

Amit kínálunk / Offer

  • Az alapbér és cafetéria mellett teljesítményalapú bónusszal díjazzuk a kiemelkedő teljesítményedet
  • A karrierút nálunk transzparens, kollégáinknak vertikális és horizontális irányba is lehetősége van a fejlődésre.
  • Kiszámítható karrierút, vezető pozícióink 80 %-a belső előléptetéseken alapul
  • Heti több napos HO lehetőség
  • Támogató csapat
  • Évente akár 4 nappal növelheted szabadságaid számát

Kapcsolattartó / Information

Kérdésed van? Keress bizalommal a fanni.tabori @ randstad.hu e-mail címen.