részmunkaidős it recruitment tanácsadó - lehetőség kismamák részére (is) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
29921 / 31312
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarországon a munkaerő közvetítésben az élen járunk, a nemzetközi hátteret és stabilitást a globális piacvezető pozíció biztosítja számunkra.

A hibrid munkarendnek köszönhetően lehetőség nyílik megélni személyesen a Randstad csapathoz való tartozást, mindemellett a heti 3 nap HO lehetővé teszi a munka- magánélet könnyebb összehangolását. Ehhez igazodva alakítottuk ki 13. kerületi új irodánkat, melyet idén vehettünk birtokba.

Hiszünk a pozitív és a konstruktív visszajelzés erejében, vállalati kultúránk fontos része a sikerek megünneplése és a folyamatos fejlődés visszajelzéssel támogatása.

  • Teljes körű - 360° - recruitment folyamat menedzselése
  • Jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúztatása (online/személyes), értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
  • Meglévő partnerekkel aktív kapcsolattartás és új ügyfelek felkutatása
  • Account manageri feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Recruitment/sales/HR admin területen szerzett releváns szakmai tapasztalat - minimum 1-2 év
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás - mind írásban és szóban
  • Dinamikus, pozitív és proaktív személyiség

Amit kínálunk / Offer

  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon
  • 2021-től büszkén viseljük a Megbízható Munkaadó címet. Pályázatunk  egyik fontos része volt a kismamák szülési szabadság utáni reintegrációját támogató gyakorlatunk. A díjra és a gyakorlatra is méltán lehetünk büszkék!
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az éves alapszabadságod
  • Heti több napos HO lehetőség
  • Összetartó, támogató csapat
  • Az alapbér és cafetéria mellett teljesítményalapú bónusszal díjazzuk a kiemelkedő teljesítményedet
  • A karrierút nálunk transzparens, kollégáinknak vertikális és horizontális irányba is lehetősége van a fejlődésre.

Kapcsolattartó / Information

Tábori Fanni

fanni.tabori@randstad.hu