recruitment consultant | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
27381 / 28240
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként arra készülünk, hogy a válság után megerősödve, a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, és így tovább bővítjük csapatainkat.

A Randstad Hungary gyorsan növekszik, a világ 500 legnagyobb vállalatának egyike.

Lehet, hogy épp Téged keresünk!

Mik lesznek a feladataid tanácsadóként?

  • Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek, teljes körű toborzási folyamatok menedzselése - elejétől a végéig a te kezedben lesz a kontroll!
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, pozíciók felvételétől a keresés sikeres lezárultáig
  • A legjobb jelöltek megtalálása a legkreatívabb módszerekkel
  • Jelöltek interjúztatása, szakmai támogatása a teljes folyamat alatt
  • A jelölt köröd munkaerőpiaci változásainak követése, kapcsolati háló folyamatos építése
  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és a Randstad szolgáltatásainak bemutatása/értékesítése
  • Akár On-Site toborzási projektekben partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel - ha több nyelven beszélsz, még változatosabb profilok keresésével lesz lehetőséged foglalkozni
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 1 - 3 év munkatapasztalattal - Szolgáltatói oldalon, ügyfélszolgálaton, értékesítésben, SSC-ben, esetleg IT vagy finance területen szerzett tapasztalataidat jól fogod tudni hasznosítani nálunk.
  • Értékesítésben vagy recruitment-ben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent. Tapasztalt sourcerek, recruiterek jelentkezését is várjuk!

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

  • Mindig megtalálod a megfelelő megoldást
  • A jó kérdést teszed fel a jelöltnek vagy akár ügyfélnek
  • Tudod, hogy csapatban többet tudsz magadból és a tagjaiból kihozni
  • Nyitott vagy a szakmai újdonságokra

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • Alapbér és cafetéria melletti teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Jelenleg teljes home office-ban dolgozunk, hosszú távon is heti több napos home office-ban gondolkodunk
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted az alapszabadságodat
  • Rugalmas munkaidőnk biztosítja hogy családodra, hobbijaidra megfelelő mennyiségű és minőségű időd maradjon.
  • Ha más területről érkeztél, karrierváltó vagy, nálunk megtanulhatsz egy új szakmát!
  • Egy olyan piacvezető cég vagyunk HR területen ahol a kollégák folyamatosan tanulnak egymástól
  • Biztos háttér, kiszámítható karrierút - talent management program
  • Befogadó szakmai csapat sok színes személyiséggel
  • Folyamatos visszajelzés vezetői és csapat szinten

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni?

A Randstad 60 éves múltra tekint vissza és a Tech&Touch: az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója.

Ha mindig is szeretted volna kipróbálni magad a HR területén, vagy ha már rendelkezel recruitment tapasztalattal, de tovább fejlesztenéd a tudásod, megismerkednél a piaccal és a legnagyobb cégeknek recruitálnál, akkor ez a te pozíciód.

Kapcsolattartó / Information

Menyhárt Adriána

adriana.menyhart@randstad.hu