recruitment consultant - engineering | construction | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
27146 / 27966
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Miért a Randstad-ot és ezt a lehetőséget válaszd?

- A gyorsan növekvő üzletünk miatt fejlődhetsz, igazi karrierlehetőség áll előtted.

- A versenyképes alapfizetés és teljesítményeddel arányos jövedelem mellett cafeteria, egészségpénztár vár rád.

- Átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra, Rózsadombra, amit csak részben használunk ki, mert a home office nálunk általános.

- Napi nyolc órában pörgősen dolgozunk, de utána együtt bulizunk (bár jelen esetben egy ideje inkább online csapatépítőkre gondolj), tiszteljük egymás szabadidejét. Ha csak napi 4-6 órát szeretnél dolgozni, arra is nyitottak vagyunk.

- 11 fős csapatunk rendkívül profi és lendületes, de emellett nagyon emberi, befogadó, támogató és jókedvű

Főbb feladataid lesznek:

  1. Toborzás-kiválasztás

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzselése a pozíció felvételétől a legjobb jelöltek megtalálásán át az elhelyezés sikerének megünnepléséig, azaz:

- Különböző sourcing technikák magas szintű alkalmazása

- Jelöltek professzionális (online vagy személyes) interjúztatása és támogatása a recruitment folyamat során

- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati háló folyamatos építése és aktívan tartása az adott szakmai területen

- On-Site toborzási projekteken partnereink kiválasztási folyamatainak támogatása

  1. Üzletfejlesztés

- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel; a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése

- Meglévő ügyfelek ápolása, Account Manageri feladatok ellátása

- Networking, részvétel különböző online és offline szakmai eseményeken, illetve ilyen események szervezésében való részvétel

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:

- Legalább 2-3 év sikeres munkatapasztalattal toborzás területen (ha ezt ügynökségi oldalon szerezted, az előny)

- Olyan szakmai eredményekkel, amelyek igazolják, hogy a recruitment a hivatásod

- Kreativitással és kitartó lendülettel: mérnök / logisztikai / ingatlan / építőipari / pharma területekre nem mindig könnyű megtalálni a tökéletes jelöltet, de te sosem adod fel

- Kiváló aktív angol nyelvismerettel

- Felsőfokú végzettséggel

- Nyitottsággal és affinitással az értékesítés felé. Előnyt jelent számodra, ha már tapasztalattal is rendelkezel szolgáltatások értékesítésében.

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemeznek:

- Megvan benned a belső motiváció, hogy mindig egyre jobb és jobb legyél - mi pedig adjuk hozzá az inspirációt és eszközöket, támogatást

- Ismersz különböző sourcing technikákat, amiknek köszönhetően a hirdetés írójáról rengeteg dolgot ki is tudtál deríteni

- A kitűzött célok arra motiválnak, hogy megmutasd, minden helyzetből képes vagy kihozni a lehető legjobbat

- Kommunikációd asszertív mind ügyfelekkel, jelöltekkel, kollégákkal

- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni

Amit kínálunk / Offer

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni?

A tavaly 60 éves Randstad a világ legnagyobb HR szolgáltatója, a munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként pedig 2021-ben a korábbinál is nagyobb eredményeket és sikereket tervezünk elérni - reméljük, pont Veled!

Ebben a pozícióban lehetőséged lesz a mérnöki, logisztikai, ingatlanpiaci, építőipari és pharma területek legizgalmasabb pozícióira toborozni egészen felsővezetői szintig, találkozhatsz Magyarország gazdasági életének vezetőivel, mindemellett pedig szép környezetben, profi csapat tagjaként teljesítményarányos jövedelmet tudsz elérni.

Kapcsolattartó / Information

Pomázi Gergely

gergely.pomazi@randstad.hu